Радио Милева
се скраси и разубави

Љубовницата на покојниот Шабан Шаулиќ се омажи, а сега изгледа поубаво од било кога: Цуца денес е вистинска „цуца“! (ФОТО)

Љубовницата на покојниот Шабан Шаулиќ се омажи, а сега изгледа поубаво од било кога: Цуца денес е вистинска „цуца“! (ФОТО)

Пејачката Ивона Неговановиќ – Цуца, која беше позната како љубовница на покојниот крал на народната музика Шабан Шаулиќ, веќе долго време не се појавува во јавноста.

По смртта на Шабан, таа се провлекуваше во медиумите оплакувајќи ја смртта на нејзината љубов, која ја издигна во sвездите, но исто така го претстави и бебето за кое многумина тогаш се сомневаа дека не е на Шабан и потоа исчезна.

Во меѓувреме, Цуца ја пронајде својата среќа покрај друг маж со кој и ќе се омажи, а во септември годинава објави фотографија со него во венчаница.

ека по силните турбуленции во животот поради врската со покојниот Шаулиќ, конечно нашла мир и го оставила минатото зад себе, доказ се и фотографиите на Инстаграм каде позира среќна и задоволна, а на нив изгледа подобро од кога и да било пред тоа.

Останати вести од Радио Милева