Радио Милева
бикини преписка

Лила е ем секс бомба во бикини, ем отровна како солна киселина! (ФОТО)

Лила е ем секс бомба во бикини, ем отровна како солна киселина! (ФОТО)

И Лила ја отвори годинешнава летната сезона… И тоа во престижниот комплекс „Ал Маре“ на Халкидики! До душа споениот викенд беше искористен за рекламна фотосесија за новата линија  костими за капење од брендот на најреномираниот македонски производител.

А Лила е таа која прва треба да ги проба сите варијанти. Наша водителка во наш производ. Или што би рекле: Наше во наше… а светско! И по изглед и по квалитет. И костимот и моделот.

Ваше е да одберете, што подобро и стои… На Лила секако се’ и стои, туку што подобро и стои на Вашата поубава половина. Или вам, лично! Црно или бело? Едноделен костим за капење или бикини варијанта?

Што и да одберете, нема да згрешите.. Се разбира, ако ви стои како на Лила!

Е, сега до душа има некои и што не мислат баш така, како оној, чикашкиот камионџија Дарко Влогс ама… Голема е Америка, долго се вози по патиштата, па уморот понекогаш знае да даде „лажна слика“ или…!?

Ама затоа и Лила знае да биде, ем секс бомба во бикини, ем по потреба, отровна… Како солна киселина.

Затоа мајсторе, друг пат, мисли му ја што „јавно мислиш“!

Не за друго, да не се случи да ти сипе некој „по грешка“… „Лила“ во шампањското!

Останати вести од Радио Милева