Радио Милева
волшебен одмор

Лидија Вукиќевиќ – фаталната вонвременска заводничка, ужива на Занзибар (ФОТО)

Лидија Вукиќевиќ – фаталната вонвременска заводничка, ужива на Занзибар (ФОТО)

Лидија Вукичевиќ ужива во својот одмор на егзотичниот остров  Занзибар со својот избраник.

Престојувам во прекрасна куќа со раскошен двор, која ги поседува сите можни кревети за уживање и масажи.Од прозорецот можам директно да влезам во океанот и сè е нереално и прекрасно – вака атрактивната актерк ја започнува својата приказна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

За Лидија, за која  се шпекулира дека воопшто не старее, секојдневно ги чести своите следбеници на Инстаграм со провокативни фотографии, на кои ја истакнува нејзината линија, но и бујна природно виткана коса, која е нејзин заштитен знак.

 

View this post on Instagram

 

Afrika je to…….Starfish on the beach in Zanzibar ….danas sam se družila sa PRAVIM ZVEZDAMA😀😘👋

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Фаталната безвременска заводничка одговорила и  на прашањето како и со што партнерот успеал да ја освои тоа, бидејќи е позната како жена која има сè во животот.

„Само затоа што и тој има се’.Вистина е, јас сум заљубена и тоа многу.Тоа е она што го прави овој одмор волшебен, меѓу другото“ – изјавила Лидија.

Останати вести од Радио Милева