Радио Милева
дозиран сексапил

Лидија Вукиќевиќ е секс бомба и во шестата деценија: Разголена само по бањарка во бањата, актерката покажа што е еротика со стил (ФОТО+ВИДЕО)

Лидија Вукиќевиќ е секс бомба и во шестата деценија: Разголена само по бањарка во бањата, актерката покажа што е еротика со стил (ФОТО+ВИДЕО)

Лидија Вукичевиќ (57) важи за една од најубавите актерки и најнегувана на домашната јавна сцена. Таа често ги објавува своите фотографии и видеа на Инстаграм, во кои ја истакнува нејзината завидна фигура, со што предизвикува вистинска лавина коментари, воздишки, копнежи, сскриени страсти… Така е и овој пат со нејзината нов споделен пост со разголената фотосесија од бањата.

„Бањата е местото каде што го поминувам поголемиот дел од времето. Се обидувам да ми биде удобно додека сум во неа и ставам голем акцент на изгледот, но пред сè на квалитетот…“ – пишува атрактивната актерка во постот.

На најновите фотографии, Лидија во кадрите од птичја перспектива ги истакнала градите, каде од подрасоблечената  бањарка, срамежливо ѕирка едната нбрекната брадавица на разголената убавица. На останатите слики пак, до израз доаѓаат нејзините  долги нозе, а секоја поза е овековечена со доза на еротика во голем стил, како што тоа знае да го направи една вистинска дама.

Со оглед на тоа што актерката е позната по тоа што посветува посебно внимание на секој детал во станот, кој постојано го покажуваше разни агли, така и овој „интимен агол“ од нејзиниот дом наиде на воодушевување кај нејзините следбеници.

Насекаде цвеќиња, украси, миризливи свеќи… па дури и во бањата на актерката.

Останати вести од Радио Милева