Радио Милева
нова љубов

Лезбо сцени во „Задруга 4“: Матора и нејзината нова љубов Моника Хорват жестоко „се залапаа“ (ВИДЕО 18+)

Лезбо сцени во „Задруга 4“: Матора и нејзината нова љубов Моника Хорват жестоко „се залапаа“ (ВИДЕО 18+)

Учесничките во новата сезона на „Задруга 4“,  Јована Томиќ – Матора и Моника Хорват, стоматолог од Хрватска, ја официјализираа својата лезбо врска, а па паднаа и првите жешки бакнежи  пред камерите.


„Јас сум жена и навистина ми се допаѓа нежноста што ја добивам од тебе!“ – и рече тивко Моника на Матора.

„А, какви беа твоите претходни врски? – ја праша Матора својата нова лезбо љубовница.

„Тенки, да ти кажам искрено“ – и  одговори Моника на својата емотивна партнерка додека двете жестоко се бакнуваа в уста.

Како ќе реагира и што ќе каже на сето ова бившата љубов на Матора, русокосата убавица Сања Станковиќ со која претходно во жестоки кавги и расправии раскинаа, очекуваме да дознаеме наскоро.

За потсетување, распадот на нивната врска Матора најпрвин го доживеа ептен бурно, а потоа и мошне емотивно.

Останати вести од Радио Милева