Радио Милева

Лепа Брена го уценувала синот Стефан: „Подари ми внуче ако сакаш стан“

Лепа Брена го уценувала синот Стефан: „Подари ми внуче ако сакаш стан“
фото: Принтскрин/инстаграм

Посинокот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Филип Живојиновиќ неодамна доби син.

Иако, во семејството се радува на новиот член на семејството, Лепа Брена сепак сака нејзиниот вистински син да добие дете, а Брена да добие вистинско внуче.

Таа не крие дека сака да стане баба, а најголем притисок врши на нејзиниот син Стефан кој наводно купул луксузен стан на кредит.

„Скоро му кажа дека подобро е да се жени и да направи дете ако сака да му помогне да го исплати станот на кредит. Дури го уценуваше, но тој не му даде значење на тоа бидејќи знае дека на Брена и е важно каква снаа ќе има“ вели извор.

Повеќе детали може да прочитате во новиот број на Стар.

За потсетување, Стефан неодамна истакна купил стан и дека живее сам.

Останати вести од Радио Милева