Радио Милева

Лепа Брена ги собра погледите во Будва: Бунтовничка на мотор како од филм (фото)

Лепа Брена ги собра погледите во Будва: Бунтовничка на мотор како од филм (фото)

Српската пејачка Лепа Брена веројатно многу се измори од свадбата на нејзиниот посинок Филип и неговата избраничка, пејачката Александра Пријовиќ.

Бидејќи правеа мега свадба за која се уште се зборува, на Брена очигледно и беше потребна промена од тој период, па се упати на море кон Будва.

Ткаму и не се однесуваше како некоја недостижна ѕвезда, напротив се замеша меѓу луѓето во тотално неочекувано бунтовничко издание.

Качена на бесен мотор, а облечена во рокерско издание од кожени парчиња .

Foto sešn u Budvi ❤👍😂🙋‍♀️😬

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Моментот како позира на шеталиштето го објави на својот Инстаграм профил, а нема сомнеж дека била главна атракција, особено ваква.