Радио Милева
Реална слика

Леонардо Ди Каприо веќе не е заводникот кој го знаеме: Актерот со вишок килограми „уловен“ на плажа (фото)

Леонардо Ди Каприо веќе не е заводникот кој го знаеме: Актерот со вишок килограми „уловен“ на плажа (фото)
фото:профимедиа

Леонардо Ди Каприо секогаш имаше врвни топ модели покрај себе, жените ширум светот не можеа одолеат на неговиот изглед, но сега тој малку се опушти.

Холивудскиот актер, кој се стекна со слава во помладите денови, се појави на плажата во Малибу со неговиот пријател, а многумина почнаа да коментираат колку тој сменил.

фото:профимедиа

Леонардо со своите вишок килограми и одеше лежерно без маица.

фото:профимедиа

Имаше и такви кои застанаа во одбрана на актерот и коментираа како неговиот изглед е нормален за 45 години, како и дека се среќни кога ќе видат слика на актер што не е лажна.

Останати вести од Радио Милева