Радио Милева

Леонардо ди Каприо ужива на јахта со 22 години помладата девојка

Леонардо ди Каприо ужива на јахта со 22 години помладата девојка
фото: тањуг

Леонардо ди Каприо не губи време кога станува збор за неговиот љубовен живот. Оскаровецот одлучи својот одмор да го помине во Италија.

Популарниот Лео на својата луксзуна јахта ужива со својата 22 години помлада девојка Камила Морона.

фото: Профимедиа

Парот секој момент од летувањето го користел да бидат заедно, а изгледа дека крстарењето по Медитеранот им годело.

фото: Профимедиа

Камила и Леонардо уживаат на одморот заедно со актерот Шон Пен (58) и неговата девојка Лејла Џорџ (27).

Камила и Леонардо се запознале во 2017 година.

Парот ги запознал нивниот пријател Ал Пачино и тоа кога Камила имала 10 години.

 

Останати вести од Радио Милева