Радио Милева

Лејди Гага ги зголеми градите, па ги прошета без градник (фото)

Лејди Гага ги зголеми градите, па ги прошета без градник (фото)
фото:lлејди гага/инстаграм/принтскрин

Пејачката Лејди Гага која е препозната по есцентричноста, ретко кога претпочита природен изглед, но овој пат тоа го направи и се пофали на социјалните мрежи.

Сепак, не привлече внимание само имиџот на Гага, туку и нејзините бујни гради во прв план. Многумина се запрашаа дали пејачката била подложна на естетска операција и ставила силикони во градите.

„Мислам на целиот свет и испраќам љубов. Одам во круг и понекогаш размислувам за работите кои сакам да ги кажам. Сакам да ви кажам дека ве сакам“, напишала Гага, додека некои коментирале дека пејачката само се здебелила.

Останати вести од Радио Милева