Радио Милева

Легната гола покрај базенот: Ова е најжешката фотографија на Сека Алексиќ во последнои време (фото)

Легната гола покрај базенот: Ова е најжешката фотографија на Сека Алексиќ во последнои време (фото)
фото:принтскрин/инмстаграм/сека алексиќ

Пејачката Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко, на крајот на јануари, станаа родители на синчето Јован, а претходно го добија својот прв син Јаков во 2016 година.

Кратко по породувањето, Сека се врати на старата линија, а честопати ги воодушевува фановите кои и се восхитуваат на нејзиниот изглед .

Сега таа повторно заинтригира со похрабрата варијанта.

Имено, Алексиќ позираше покрај базенот, покриена делумно, а беше јасно дека на неа нема апсолутно ништо:

„Не си вистинска жено“, „Изгледаш убаво“, „Секоја чест на изгледот“ … беа само некои од коментарите под фотографијата на Сека.