Радио Милева

„Крушата под круша паѓа“: Синот на Лила се фотографираше гол и запенет во када (фото)

„Крушата под круша паѓа“: Синот на Лила се фотографираше гол и запенет во када (фото)
фото:инстаграм/филип филиповски

Бањата е едно од омилените места на Лила Филиповска каде што обожава да позира, независно дали е дома или во некоја од хотелските соби каде е чест гостин.

Во када, до када, запенета, на светло или во мрак, Лила има безброј вакви фотографии кои го пополнуваат нејзиниот ултра популарен профил на Инстаграм.

фото:инстаграм/лила филиповска

Додуша, повеќето од настанатите фотогфравии имаат за цел промоција на одредени производи кои таа ги рекламира, но во секој случај, бањата е едно од најчестите места каде се фотографира.

фото:инстаграм/лила филиповска

Не за џабе рекле дека „крушата под круша паѓа“, па така и синот на водителката.

фото:инстаграм/лила филиповска

Имено, Филип можеби не е толку активен на социјалните мрежи како мама, но затоа реши да ги изненади своите следбеници по примерот на неговата сакана мамичка.

фото:инстаграм/лила филиповска

И тој се фотографираше гол и запенет во када.

фото:инстаграм/филип филиповски

За „фраерлукот“ да биде поголем, тој ги стави и очилата за сонце и покажа дека и е вешт „позер“, а иако фотографијата не е професионална како оние на мама, и тој собра голем број лајкови и коментари, меѓу кои се уште не се нашол и оној на Лила за оваа несекојдневна објава на синчето.

Останати вести од Радио Милева