Радио Милева

Кристина, бившата на Кајмакоски, толку ја навлече тангата што боли од глетката (фото)

Кристина, бившата на Кајмакоски, толку ја навлече тангата што боли од глетката (фото)
фото:инстаграм/кристина димитриевска

Кристина Димитриевска, екс-сопругата на пејачот Даниел Кајмакоски, тазе пејачка, модел и фитнес инструкрор, по крајот на бракот, не мирува.

Додека беше мажена, таа беше во медиумска илегала, а сега како разведена и слободна жена, е најактивен корисник и на социјалните мрежи каде постојано ги објавува своите активности.

фото:инстаграм/кристина димитриевска

Овој пат реши да им се врати и на изборите за убавина, односно ќе се натпреварува на „Мис Глобе 2019“ .

Атрактивната Кристина позираше заедно со уште неколку убавици од светот, но фокусот секако го стави на себе или поточно на задникот во танга костим за капење кој го фотографираше во крупен план.

фото:инстаграм/кристина димитриевска

Секси мама толку многу ја навлече тангата, што боли само од гледање, а пак погледот инстантно застанува само на едно место.

Кристина Бог ја дарил со телесен раскош ама таа дополнително го нагласува со провокација без која почна да не минува ниту еден ден.

фото:инстаграм/кристина димитриевска

Слободата очигледно и годи, а дали и со каква титула ќе се врати од изборот, останува да видиме…

Останати вести од Радио Милева