Радио Милева

Кристијан Голубовиќ ја соопшти конечната одлука за влегување во „Задруга 4“

Кристијан Голубовиќ ја соопшти конечната одлука за влегување во „Задруга 4“
фото: Имагес

Кристијан Голубовиќ конечно откри дали ќе влезе во „Задруга 4“.

Иако, прво беше одлучено дека ќе влезе и тоа за цена од 350 000 евра, потоа се предомисли и истакна дека сепак не влегува во реалното шоу.

Голубовиќ сега се огласи на својот „Инстаграм“ и откри дали фановите ќе имаат прилика да го гледаат во новата сезона.

„Дефинитивно влегувам во „Задруга“, напиша Кристијан во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

DEFINITIVNO ULAZIM U ZADRUGU br.4

A post shared by Kristijan Kiki Golubovic (@kristijan.krile_official) on

Потсетуваме, Голубовиќ меѓу првите потпиша договор со Жељко Митровиќ.

Останати вести од Радио Милева