Радио Милева
хормони и адреналин

Кристијан Голубовиќ и Кристина го „искршија“ креветот во хотелската соба: Цела ноќ секс, па удрија и трета партија… за добро утро (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ и Кристина го „искршија“ креветот во хотелската соба: Цела ноќ секс, па удрија и трета партија… за добро утро (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ и пејачката и Кристина Спалевиќ, новата зљубена двојка во реалното шоу „Задруга 4“, речиси ја уништија хотелска соба!Не им беше доволна жешката акција под јорганот цела ноќ, па рано изутрина, уште во бели мугри, удрија и трета партија.

И утрово Кристина и Крстијан Голубовиќ им се препуштија на страстите, па речиси го „скршија креветот“ на половина!

Бидејќи престојуваат во хотелот, секој ден имаат жешки минути, а богами и часови под покривката.Бившото диво момче од жешкиот белградски асфалт и младата пејачка  најпрвин  имаа возбудлива предигра, а потоа се впуштија во жешката акција, вообичаено преоѓајќи од зборови на дела.

Така беше и денес, кога најпрвин легнаа нормално, а потоа се нафрлија едедн на друг, доведувајќи ги страстите до точка на вриење.

Да ве потсетиме, Кристијан ја изневери сопругата Ивана со младата пејачка и оттогаш тие двајца не престанаа во секоја можна прилика дивјачки да се сексаат.

Погледнете од видеата како отприлика изгледаше ова утро чинот, кога ќе се помешаат хормоните и адреналинот.

Останати вести од Радио Милева