Радио Милева

„Крената во облаци“: Брена коментираше на видео на Александра Пријовиќ, а големата ѕвезда не возврати ниту со еден „лајк“ (видео)

„Крената во облаци“: Брена коментираше на видео на Александра Пријовиќ, а големата ѕвезда не возврати ниту со еден „лајк“ (видео)
фото:александра пријовиќ/инсатграм/принтскрин

Пејачката Александра Пријовиќ го објави најава за нејзиниот нов настап, а за оваа пригода, таа избрала да облече тесен црвен и светкав фустан од кој и се гледаше голиот тесен струк.

Ова издание ги воодушеви сите нејзини следбеници на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Vidimo se veceras u Novom Sadu❤️ @ateljetijanatodorovic @laziclaza @aleksandargligorievski_hair

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Се гледаме вечерва во Нови Сад, напиша прија набројувајќи ги заслужните за нејзиниот изглед.
„Совршена“, „Убава жена“, „Зборовите се излишни“, беа дел од коментарите, додека меѓу оние што и поласкаа беше и Лепа Брена која под објавата напиша „Mјаууу“, со разни емотикони.

Но, големата ѕвезда немаше време да возврати со ниту еден „лајк“ , а камоли коментар за реакцијата на Брена.

Останати вести од Радио Милева