Радио Милева

Крај на шпекулациите: Тања Савиќ откри дали се разведува!

Крај на шпекулациите: Тања Савиќ откри дали се разведува!

Последните неколку недели во медиумите се зборува дека Тања Савиќ се разведува од сопругот Душан. Дури во медиумите се појавија гласини дека сопругот извршил физички напад врз пејачакта, при што таа демантираше и истакна дека проблемите со сопругот никогаш не ги решава со насилство.

Пејачката одлучи да не зборува јавно за својот приватен живот, а на социјалните мрежи објави заедничка фотографија со Душан и покажа дека се е во ред во нивниот брак.

😍💑⚓

A post shared by Tanja Savic (@tanja_savic_private) on

Тие беа на семеен ручек, па Тања порача дека од разводот нема ништо.

😍💑⚓

A post shared by Tanja Savic (@tanja_savic_private) on