Радио Милева

Конечно очи в очи: Вака изгледаше првата средба на Бијонсе и Меган Маркл (видео)

Конечно очи в очи: Вака изгледаше првата средба на Бијонсе и Меган Маркл (видео)
фото: профемедиа

На премиерата на филмот „Кралот на лавовите“, Бијонсе и Меган првпат се сретнаа и се поздравија како да се познаваат 100 години.

Меган и Бијонсе беа во друштво на нивните сопрузи, а на средбата разменија и некој збор за нивните деца.

Бијонсе неколку пати нагласи дека  и се допаѓаат принцот Хари и Меган, а кога им се роди син, веднаш порача дека Арчи е прекрасен.

фото: профемедиа

Откако се породи, ова е прво ноќно излегување на војвотката.

фото: профемедиа

Меган  на примиерата се појави во црн фустан, додека пак Бијонсе за оваа прилика облече жолт фустан.

Како изгледаше нивната средба погледнете во видеото подолу.

Останати вести од Радио Милева