Радио Милева

Колку се промени: Вака изгледаше Анастасија Ражантовиќ како девојче (фото)

Колку се промени: Вака изгледаше Анастасија Ражантовиќ како девојче (фото)

Анастасија Ражнатовиќ неодамна ја сними песната „Совршен пар“ која за кратко време стана хит и една од најслушаните песни на Јутуб.

Меѓутоа и пред да ја објави песната Анастасија беше интересна за јавноста благодарение на својата убавина и харизма.

Анастасија личи на нејзината мајка, пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Наследничката на Ражнатовиќ на Инстаграм објави колаж фотографија на која покажа како изгледаше како девојче, а како на 18 години.

фото: инстаграм