Радио Милева

Која е мајка, а која е ќерка: Сопругата и наследничката на Силвестер Сталоне уживаат на плажа во Мексико

Која е мајка, а која е ќерка: Сопругата и наследничката на Силвестер Сталоне уживаат на плажа во Мексико
фото: тањуг ап

Џенифер Флавин, сопругата на Силивестер Сталоне и Систин Сталоне, ќерката на актерот, уживаат на одмор во мексиканско летувалиште Тулум.

Двете биле забележани на една локална плажа.

Мајката и ќерката прво одмарале, а потоа се капеле во океанот. Папараците ги фотографирале во бикини, а во прв план е нивната витка линија.

фото: Профимедиа

Останати вести од Радио Милева