Радио Милева

„Кој вели дека снаата не е вредна?“: Дојде време Северина да го чисти домот на свекрвата (видео)

„Кој вели дека снаата не е вредна?“: Дојде време Северина да го чисти домот на свекрвата (видео)
фото:принтскрин/инстаграм

Пејачката Северина Којиќ престојува во Белград во домашна изолација заедно со сопругот Игор и неговите родители, Оља и Кеба.

„Снајка во време на корона“, напиша Оља Којиќ под видеото на кое се гледа како Северина ја дезинфицира куќата.

На видеото се гледа и сопругот Игор кој лежи и гледа телевизија, а се слуша како Кеба вели : “Кој рече дека снаата не е вредна?”

А кој би рекол дека ќе ја гледаме Северина како чисти во домот на свекрвата?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olja (@oljakojic) on

Инаку, Северина деновиве е актиелна во медиумите Кбидејќи неодамна објави дека сè уште не успеа да го види својот син, кој е во изолација со неговиот татко, Милан Поповиќ.

Останати вести од Радио Милева