Радио Милева
Младост и безгрижност

Кој би рекол дека вака изгледале нивните дружби: Нада Топчагиќ и Сузана Манчиќ заедно му позираат топлес на сопругот на пејачката (фото)

Кој би рекол дека вака изгледале нивните дружби: Нада Топчагиќ и Сузана Манчиќ заедно му позираат топлес на сопругот на пејачката (фото)
фото:ртвбн.ком/принтскрин

Српската пејачка Нада Топшагиќ предизвика големо внимание на Инсатграм кога објави фотографија на која заедно со Сузана Манчиќ позираат топлес.

Имено, оваа фотографија е направена пред многу години и тоа од сопругот на Нада, Златко.

– Време на дружење, младост и безгрижност! Мојата драга Сузана Манчиќ и јас. Црна Гора – напиша Топчагиќ во описот.

Многумина се прашуваа дали Сузана ќе и забележи на Нада што ја објави фотографијата на која таа егола, а Манчиќ се огласи и откри како се чувствува.

– Бевме убави, млади, среќни и безгрижни, се сликавме, па што?! Тоа беше многу одамна, сега е историја. Ја сакам Нада и нејзиниот весел дух – рече Сузана Манчиќ.

Останати вести од Радио Милева