Радио Милева
„гром“ во бикини

Кога Севе ќе се соблече, погледот сам кон неа, вниманието ќе ви го одвлече: Оди да те видам, па засени ја, Северина „грми“ од убавина и во петтата деценија! (ФОТО)

Кога Севе ќе се соблече, погледот сам кон неа, вниманието ќе ви го одвлече: Оди да те видам, па засени ја, Северина „грми“ од убавина и во петтата деценија! (ФОТО)

Северина Којиќ се приближува кон своите педесетти, иако се чини дека нејзиниот изглед говори поинаку. Некој што не ја познава би и дал двојно помалку години од тоа што изгледа, а пејачката изгледа навистина многу помлада.


Нема сомнение дека српската снаа со години е една од најатрактивните дами на Балканот, а сега без да отстапи од тоа ниту грам, истото одново го докажа, со новата фотографија на Инстаграм.


Таа се соблече во дводелен минијатурен костим за капење со врвки на колковите, мини-бикини што повеќе открива отколку што покрива. Потоа исправена застанала  на лулашката во водата на која позира влажна и насмеана, повторно откривајќи го сиот свој сексапил и телесна раскош, како морска сирена која совршено се вклопила во морскиот пејсаж. Убавица која ја посакува секој вистински маж.

А жените…?  Оди да те видам, па засени ја, Северина „грми“ од убавина и во петтата деценија!

 

Останати вести од Радио Милева