Радио Милева

Кога Милица Павловиќ настапува, адреналинот е на 100%, а возбудата на максимум… кај сите, особено кај една ВИП личност: Има (ли) некоја тајна врска?

Кога Милица Павловиќ настапува, адреналинот е на 100%, а возбудата на максимум… кај сите, особено кај една ВИП личност: Има (ли) некоја тајна врска?

Сексапилната Милица Павловиќ дојде да настапи во ултра-кусо фустанче па ги откри своите препони, па ги збудале и папараците кои со нетрпение ја чекаа пред влезот и публиката која желно ја чекаше пред бината.

А кога застана на неа и се фати за микрофонот, Милица жараше и палеше, мамејќи машки воздишки… Адреналинот на 100%, возбудата на максимум… кај сите особено кај една-две ВИП личности кои дојдоа да ја гледаат жешката „цица – Мица“!

Стефан Живоиновиќ дојде на настапот на Милица Павловиќ и веднаш тргна приказната за двајцата нив дека се во тајна врска. Синот Лепа Брена се обиде да биде мистериозен кога новинарите го прашаа дали има вистина дека Милица е новата снаа на газдарицата на „Гранд“?!

„Милица е одлична. Кој човек не би сакал да биде со неа? Ми се допаѓа како пее, а и сакам да видам како се врцка“ – изјавил Стефан низ насмевка.

И Милица имала свое мислење кога пред настапот ја прашале на истата тема, кое  можете да го прочитате ОВДЕ. 

По завршувањето на настапот, Милица, која секогаш оди дома по шоуто, откако ја напуштила сцената отишла да седне во сепарето на Стефан. Љубов,маркетинг или е само дружење во прашање, ќе покаже време.

На настапот на „српскста секси сењорита“ бил присутен и  тенисерот  Филип Краиновиќ, за кој исто така се шпекулира дека е вљубен во Милица, но пејачката комплетно го изигнорирала.

Фото: Дамир Дервишагиќ/Инстаграм принтскрин