Радио Милева
„секси сењорита“ распаметува...

Кога Милица Павловиќ ќе го сврти грбот, на мажите им се врти во умот… само едно нешто! (ФОТО)

Кога Милица Павловиќ ќе го сврти грбот, на мажите им се врти во умот… само едно нешто! (ФОТО)

Зимата полека заминува, пролетта е на прагот, а со затоплувањето на времето почнуваат де се будат и летните сништа и прават рани планови на која дестинација ќе се помине летниот одмор.


Популарната српска пејачка, ултразгодната Милица Павловиќ реши да ја подгрее атмосферата, па се потсети на минатото лето, од кое добар дел мина и на  познатиот грчки остров Миконос, каде што одмораше и ги полнеше батериите.


Таа на Инстаграм сподели фотографии од тој период, на кои „секси сењорита“ е фотографирана во мини бикини, а изгледа ултрасекси во костимите за капење.

Мажите особено им се израдуваа на овие пози на кои Милица Павловиќ го покажа своето секси га*е „од милион долари“. А кога „секси сењорита“ во бикини ќе го сврти грбот, на многумина мажи им се врти во умот… само едно нешто!

 

View this post on Instagram

 

👙

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Останати вести од Радио Милева