Радио Милева

Кога Марјана вежба цела теретана се поти: Водителката се „расчепи“ па покажа колку е еластична (фото)

Кога Марјана вежба цела теретана се поти: Водителката се „расчепи“ па покажа колку е еластична (фото)

Со доаѓање на летото и летните температури, многумина се упатија во најдобрите фитнес центри со цел да ги затегнат мускулите и да се подготват за летните одмори.

Меѓу нив и македонската водителка и лото девојка Марјана Станојковска. Најатрактивната водителка на македонските ТВ екрани се облече во облека за спортување и направи шпага.

Станојковска на својот Инстаграм профил сподели фотографија од нејзините спортски активности.А сигурно на мажите не им било сеедно кога ја виделе водителката во оваа положба.

фото:принстскрин/инстаграм