Радио Милева
Што ти доаѓа Марина?

Кога Марина ќе ти пушти јазик, истото ти доаѓа и тебе, ама кога ќе ти го сврти задникот, ти доаѓа да и го… сликаш! (ФОТО+ВИДЕО)

Кога Марина ќе ти пушти јазик, истото ти доаѓа и тебе, ама кога ќе ти го сврти задникот, ти доаѓа да и го… сликаш! (ФОТО+ВИДЕО)

По летните патешествија на северот од Африка – во Хургада -Египет, фолк пејачката Марина Тошиќ се врати дома. Или поточно во градот нан нејзиниот привремен престој – Софија, каде откако стана ексклузивка на продукцијата „Пајнер“ и нивната „Планета“ ТВ, Марина живее и работи.

И само што стигна во бугарската престолнина русокосата фолкерка тргна во шопинг. Барајќи го по полиците она што и треба во еден голем трговски центар, сексапилната убавица налета на нешто што веројатно ја потсети на детството: големо кадифено мече.

Па Марина не можејќи да у одолее, впрочем како на се што ќе и се допадне или фати око, веднаш го грабна во своите прегратки! Еден поглед очи в очи и љубовта на прв поглед веќе се роди. А кога е така, почнуваат да работат емоциите и страстите, па како излив на љубов, пејачката му пушти јазик на големиот мечок. Се разбира, тој за жал не можеше да и возврати и да и се исплази, зашто кога Марина ќе ти пушти јазик, истотот ти доаѓа и тебе…

Ама, знаете ли  што се случува во една друга ситуација, кога згодната убавица ќе ви го сврти задникот? Како во случајот на последното нејзино постирано видеоклипче, на кое по теркот на Карлеуша, разголената блондинка облечена само по црно боди сакала да ја изрекламира својата нова брановидна фризура. Имено токму сексапилната и заводлива цицлеста русокоса во истото тоа мини видео и го врти грбот на камерата и ја мавта својата долга коса лево десно… Само што скоро никој или барем малкумина и ја гледаат фризурата. Како и би, кога најпривлечниот детал на видеото е од половина тело надолу. На крајот истото го сфаќа и пејачката, па онака, со обете раце и самата ќе се грабне за убаво извајаното тркалезно газе.

 

View this post on Instagram

 

Hair by @boyanvasilev87 for @galleriahairsalon 💃🍑

A post shared by 👑Marina Toshich👑 (@marinatoshich) on

Кога Марина ќе ти пушти јазик, истото ти доаѓа и тебе, ама кога ќе ти го сврти задникот, ти доаѓа да и го… сликаш!

Останати вести од Радио Милева