Радио Милева
еротска провокација...

Кога Марија ќе се „напучи“, тестостеронот допира до плафонот (ФОТО)

Кога Марија ќе се „напучи“, тестостеронот допира до плафонот (ФОТО)

Бугарската музичка ѕвезда Марија дефинитивно се чувствува подобро кога ќе отстрани сè непотребно отсебе, отколку обратно. Таа тоа го потврдува често, а во исто време и доста убедливо, судејќи според нејзините фотографии без шминка, на ои изгледа како тинејџерка.


Заводливата црнка ја разбранува имагинацијата на на нацијата со нова фотографија. Овој пат спортска, по која набргу страстите зовреа, а адреналинот и тестостеронот скокнаа до плафонот.

Седната на статичен велосипед за вежбање во секси поза, завртена со грб,  со „натртено га*е“ кон објективот, Марија ги израдува своите фанови во пресрет на најавеното ново предизвикувачкото видео. А во него пејачката ветува многу попровокативни пози од оваа…

До душа, некои веќе видени во видеото од 2018 година „Не ја познавам таа жена“, но познавајќи ја пејачката, неа никогаш не и недостасува нова инспирација за уште пожешка еротска провокација!