Радио Милева

Кога ќе се исклучат рефлекторите: Маја Николиќ е како друга личност без шминка (фото)

Кога ќе се исклучат рефлекторите: Маја Николиќ е како друга личност без шминка (фото)
фото:маја николиќ/инстаграм

Маја Николиќ дотерана пред камерите и под рефлекторите, изгледа одлично.

Српската водителка која е присутна во јавноста подолго време, плени со својата харизма и елоквентност, но досега немавме можност да го видиме во природно издание.

 

View this post on Instagram

 

Medju nama…

A post shared by Maja Nikolić (@majanikolicmaja) on

Кога останува само она пто и го дарила мајката природа, Маја изгледа како друга личност.

 

View this post on Instagram

 

Ovakav neki dan, trebace koja kafa vise☕️☕️☕️

A post shared by Maja Nikolić (@majanikolicmaja) on

Таа има 46 години со кои гордо се носи, па така самоуверена за првпат сподели ваква фотографија на својот Инстаграм.

Разбирливо, од своите следбеници доби доста ласкави епитети на сметка на изгледот.

Останати вести од Радио Милева