Радио Милева
цицлеста гостинка

Кога Кија Коцкар ќе ти дојде на роденден во тесно мини фустанче, со разголени нозе, немирни гради и набрекнати брадавици (ФОТО)

Кога Кија Коцкар ќе ти дојде на роденден во тесно мини фустанче, со разголени нозе, немирни гради и набрекнати брадавици (ФОТО)

Кија Коцкар пристигна на роденденската забава која вечеравечер ја приреди нејзиниот пријател, новинарот Милан Милошевиќ.

Таа дојде заедно со нејзината мајка Надица и за таа прилика избра ултра секси кус фустан кој ги нагласуваше нејзините бујни атрибути и потенцираше сите можни телесни облини.

Кија блескаша во претесното мини фустанче под кое не носеше градник, па нејзините бујни гради доминираа, а набрекнатите брадавици се отцртуваа од обете страни.

Кијаа го покажа зошто едена од насексапилнити лица на естрадата, а тесното фустанче само ја нагласи нејзината витка фигура, презентирајќи го сиот телесен раскош на пејачката.

 

Останати вести од Радио Милева