Радио Милева
од дебела „мечка“ во згодна „мачка“

Кога Ана Николиќ ќе крене нога: Пејачката за својот роденден ги засени сите околу себе (ФОТО)

Кога Ана Николиќ ќе крене нога: Пејачката за својот роденден ги засени сите околу себе (ФОТО)

Викендов, Ана Николиќ излезе во провод, за да го прослави  својот роденден, па направи журка за паматење.
Пејачката се појави во тесен црн фустан и ги засени сите околу себе со нејзиниот изглед.

Таа уживаше во кругот на пријателите, а пејачката веднаш потоа на своите приказни на Инстаграм објави видеоклиппче од од тоа како и колку лудо го мина времето на вечерната роденденска журка. Во еден момент таа ја крена ногата за да го покаже своето истенчено и затегнато тело и потемнетиот тен.

Николиќ ослабе 30 килограми, но сепак смета дека тоа не е доволно и има намера да ја донесе линијата до совршенство.

Таа напорно работи во последните месеци, но ја прилагоди и исхраната. Пејачката честопати на својот Инстаграм објавуваше слики од фитнес салата и теретаната каде што вежба.

Очигледно, напорот и се исплати!

Останати вести од Радио Милева