Радио Милева

Клои Кардашијан некогаш беше буцка, а сега е многу ослабена и е најзгодна меѓу сестрите (фото)

Клои Кардашијан некогаш беше буцка, а сега е многу ослабена и е најзгодна меѓу сестрите (фото)
фото:инстгарам/клои кардашијан

Многу познати личности честопати сакаат да изгледаат поубави и помлади, да одат во крајности и да станат непрепознатливи по посетата на пластичен хирург.

Клои Кардашијан се чини дека е на тој пат.

Мајката на малата Тру е горда со објавите од своите нови фотографии.

Руса коса, силна шминка, и драстичнои намалени килограми, но фановите не се задоволни, затоа што изгледа Клои направи неколку корекции на лицето, а можеби и телото.

фото:гети имиџис

„Сјаам“, напиша Клои, но коментаторите го кажаа спротивното:

– Напротив, кој е ова? Оваа личност не личи на Клои Кардашијан? Што правиш од себе си ?!

фото:инстаграм

Реалити sвездата ги избриша сите коментари кои не и се допаднаа, а дали оваа промена е просец на напорно вежбање или работа на пластичарот, знае најдобро самата.

Останати вести од Радио Милева