Радио Милева

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ покажа како пее, а тоа не можеше да го премолчи Јелена Томашевиќ (видео)

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ покажа како пее, а тоа не можеше да го премолчи Јелена Томашевиќ (видео)
фото:инсатрагм

Мина Јоксимовиќ полека ги следи стапките на нејзиниот татко, Жељко Јоксимовиќ, а нејзиниот талент на Инстаграм го сподели нејзиниот чичко, познатиот актер Саша Јоксимовиќ.

– Горда на мојата Мина Јоксимовиќ, така е и некој подобар, има ли? – напиша Саша Јоксимовиќ за видеото на Мина на кое изведе песна од Били Ајлиш „When the part’s over“.

Мина навистина покажа дека е и талентирана.

Ова видео се чини дека многу и се допадна на Јелена Томашевиќ која коментираше:

– Боже, прекрасна е!

Останати вести од Радио Милева