Радио Милева

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ покажа како изгледала пред десет години

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ покажа како изгледала пред десет години

Деновиве на социјалните мрежи кружи нов предизвик кој се однесува на тоа да покажат како изгледале пред 10 години, а на овој предизвик се приклучија и познатите.

Некои многу се промениле, некои помалку.  На овој предизивик се приклучи и ќерката на Жељко Јоксимовиќ, Мина Јоксимовиќ.

Таа се потсети како изгледала пред 10 години, а нејзините следбиници и порачаа дека воопшто не се променила.

 

View this post on Instagram

 

#10yearchallenge 😂🥰❄️kako vam se cini?

A post shared by Mina Joksimović (@minajokssimovic) on

Останати вести од Радио Милева