Радио Милева
„секси сењорита“

Ќерката на Здравко Чолиќ објави селфи, но во центарот на вниманието паднаа нејзините гради (фото)

Ќерката на Здравко Чолиќ објави селфи, но во центарот на вниманието паднаа нејзините гради (фото)
фото: принтскрин/инстаграм

Ќерката на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ често е активна на социјалните мрежи каде што објавува свои фотографии покажувајќи ја својата убавина.

Иако Уна потекнува од богато семејство, засега не сака да се експонира јавно туку преку социјалните мрежи понекогаш знае да покаже како изгледа нејзиниот живот.

фото: принтскрин/инстаграм

Овој пат, ќерката на музичката ѕвезда во кусите приказни на „Инстаграм“ објави селфи, а во фокусот се нејзините бујни гради.

Сигурно, Уна во директни пораки добила еден купи позитивни коментари за нејзиниот изглед.

фото: принтскрин/инстаграм

Она што е можеби помалку познато на јавноста е тоа што ќерката на Здравко има две имиња.

Имено, кога сопругата Александра се породила во 2001 година, парот одлучил на првата наследничка да и даде две имиња, па така нејзинот име е – Уна Ѕвездана.

Останати вести од Радио Милева