Радио Милева

Ќерката на Синиша Михајловиќ се соблече: Вирџинија позираше топлес! (ФОТО)

Ќерката на Синиша Михајловиќ се соблече: Вирџинија позираше топлес! (ФОТО)

Некогашната фудбалска ѕвеззда, сега тренер во италијанската Серија А, Синиша Михајловиќ е горд татко на шест деца – две ќерки и четири сина, а неговите женски наследнички Вирџинија и Викторија се вистински убавици.

Двете ќерки на Михајловиќ се многу активни и популарни на Инстаграм, а Вирџинијаособено го привлече вниманието и ја побуди љубопитноста, откако сподели разголена фотографија.

Имено, таа позирала топлес, додека градите ги покрила со рацете.

Веднаш следуваа бројни комплименти за нејзиниот изглед, меѓу кои повеќето беа членови на посилниот пол.

Сепак, Вирџинија веќе долго време е среќно вљубена, а нејзиното срце го освои италијанскиот фудбалер Алесандро Волjако.

Останати вести од Радио Милева