Радио Милева

Ќерката на Мадона порасна во вистинска убавица: Лурд Марија на плажа ги собра сите погледи (фото)

Ќерката на Мадона порасна во вистинска убавица: Лурд Марија на плажа ги собра сите погледи (фото)
фото: Профимедиа

Кралицата на поп музиката, Мадона заедно со Карлос Леон ја доби ќерката Лурд Марија за која многумина велат дека таа е една од ретките деца на познатите која има стил и воспитување.

Овој пат Лурд се прошета на плажа каде што ги собра сите погледи. Имено, таа се појави во краток црн шорц и мајца, а сите погледи биле упатени кон наследничката на пејачката која изгледа одлично.

фото: Профимедиа

Покрај неа, Мадона има уште пет деца, синот Рок и уште четири деца посвоени од Африка.

Од фотографиите може да се забележи дека Лурд пораснала во прекрасна убавица која со текот на годините станува се поубава и поубава.

фото: Профимедиа

Останати вести од Радио Милева