Радио Милева

Ќерката на Мадона на модна писта се појави со влакнести нозе (фото)

Ќерката на Мадона на модна писта се појави со влакнести нозе (фото)

Ќерката на Мадона и поранешниот телохранител Карлос Леон,  се појави на модна писта и го шокира светот.

Лурд Марија Чиконе – Леон беше модел за колекцијата „Gypsy Sport Spring Summer 2019‘, а на модната писта се прошета со градник направен со школки и ланчиња.

 

View this post on Instagram

 

#runway

A post shared by Lourdes Leon (@lourdesleon_official) on

Манекенката носеше црни гаќи кои и беа до папокот, а на косата имаше зелени пердуви.

Меѓутоа, ќерката на Мадона најголем впечаток остави со тоа што на модната писта се појави со влакнасти нозе.