Радио Милева

Ќерката на Леонтина израсна во вистинска убавица – еве како изгледа сега (фото)

Ќерката на Леонтина израсна во вистинска убавица – еве како изгледа сега (фото)

Една од омилените членки на жирито на „Пинк твездички“ својата ќерка не ја експинира јавно, но на социјалните мрежи со следбениците знае да сподели по некој нивни заеднички момент.

Иако е и повеќе од присутна во јавноста и одамна се посвети исклучиво на работата со деца, леонрина Вукомановиќ својата приватност внимателно ја чува и ретко зборува за медиумите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonessa Eric (@leontina012) on

На Јавноста и е познато дека Леонтина е мајка на преслатката Луција, која израсна во вистинска убавица, што заклучија и пријателите на пејачката на социјалните мрежи, каде ретко споделува некој момент од својот живот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonessa Eric (@leontina012) on


Со оглед на тоа дека е посветена на работата со деца, очекувано е дека најголемото внимение го посветува на својата наследничка и ја исполнува секоја нејзина желба во намерата детството да и биде убаво и безгрижно.

фото:инсатграм

Останати вести од Радио Милева