Радио Милева
каква мајка таква ќерка

Ќерката на Карлеуша доминира на социјалните мрежи: За краток период собра 156 000 лајкови

Ќерката на Карлеуша доминира на социјалните мрежи: За краток период собра 156 000 лајкови
фото: принтскрин/атина тошиќ

Јелена Карлеуша заедно со ќерките Атина  и Ника Тошиќ ужива на одмор во Дубаи.

Меѓутоа, постарата ќерка Атина е доста активна на социјалните мрежи и е едно од најследените деца на познатите личности.

Со новите објави, Атина привлече големо внимание а „Тик Ток“ и нејзините две видеа од Дубаи за неколку часа имаат 156 000 прегледи.

@atinatosicHello Dubai 🐆☀️##fyp ##foryoupage ##viral ##active ##summer ##dubai ##4youpage ##🔥 ##sun ##oneliners♬ Grape JELLY – KyleYouMadeThat

@atinatosicThank you for 2M likes 💜##fyp ##viral ##dubai ##foryoupage ##hi ##hey ##2M ##like ##tysm ##foryou ##viral ##virgo

♬ outwest x lorddroman – roman 🫐

А фотографијата на „Инстаграм“ за краток период собра 25 000 лајкови.

„Прекрасна си“, „Многу си слатко девојче“, „Божанствена Атина, од твоите родители си го собрала најдоброто“, се само некои од коментарите.

Останати вести од Радио Милева