Радио Милева
се е во розово

Ќерката на Карлеуша, Атина Тошиќ покажа дел од нејзината нова соба во луксузната вила (фото)

Ќерката на Карлеуша, Атина Тошиќ покажа дел од нејзината нова соба во луксузната вила (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм

Aтина Тошиќ, ќерката на Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша покажа како изгледа дел од нејзината соба во новата куќа на Дедиње.

Како што е познато, Карлеуша и Тошиќ неодамна купија вила вредна 3 милиони евра, од Драган Стојковиќ Пикси, која ја реновираа за да им биде украсена новиот дом според нивниот вкус. Собата на Атина е готова и таа покажа како изгледа.

Атина објави видео на „ТикТок“ и покажа како изгледа нејзината соба. Сè е во розова боја, а една детељ го привлече вниманието на сите, а многумина се прашуваа како ѕидовите имаат токму такви „тапети“.

Имено, над креветот на Атина се наоѓа колаж во розова боја како тапет, а ќерката на Карлеуша и Душко сама го направила.

Таа ги споила разгледниците и фотографиите и ги залепи на ѕидот над креветот, па така во собата внесе личен печат.

Потсетуваме, неодамна Јелена беше со Душко во Турција, а нивната ќерка уживаше на Златибор.

 

Останати вести од Радио Милева