Радио Милева

Ќерката на Хелена Роза со деколте како океан раскошно пополнето од мајката природа! (фото)

Ќерката на Хелена Роза со деколте како океан раскошно пополнето од мајката природа! (фото)
фото:кјара гоља/инстаграм

Хелена Роза пред нешто повеќе од две година по вторпат се реализираше во улогата на мајка на преслаткиот Тиан, а пак нејзината прва љубов, ќерката Кјара порасна во вистинска убавица со која може да се гордее.

Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела млада дама која доминира со својата маркантност, енергија и атрибути оставени во наследство и дадени од мајката природа.

фото:кјара гоља/инстаграм

Кјара не ја пропушта приликата да се разголи и да го покаже тоа на Инстаграм, а нејзиниот профил е преполн со фотографии на кои таа блеска со својата природна убавина и телесен раскош.

фото:кјара гоља/инстаграм

Во време кога се поактуелни се силиконските гради, неприродно волуменозните усни, тетовирани веѓи и што ли уште не… навистина стана се поретко да гледаме природни девојки кои гордо се носат со своите недостатоци, бидејќи нели никој не е совршен.

„Нешто природно“, напиша убавата Кјара во описот на фотографијата каде позира со блуза со широко деколте под кое „цути“ раскош.

фото:кјара гоља/инстаграм

На ваква глетка, очекувани беа стотици лајкови и коментари, а Кјара и тоа како го заслужува!

Останати вести од Радио Милева