Радио Милева
„Од денес го менувам стилот“

Ќерката на Харис Џиновиќ во провокативно издание – градите ги покри само со марама (фото)

Ќерката на Харис Џиновиќ во провокативно издание – градите ги покри само со марама (фото)
фото: принтскрин

Џина Џиновиќ (17), ќерката на пејачот Харис Џиновиќ и дизајнерката Мелина Џиновиќ е активна на социјалните мрежи.

Таа со својот атрактивен изглед го привлекува вниманието, па има голем број следбеници како на Инстаграм така и на „Тик ток“.

Имено, наследничката на популарниот пар речиси секојдневно објавува фотографии на социјалните мрежи, а често позира разголено и заводливо.

фото: ата имагес/ принтскрин/инстаграм

Овојпат, Џина своите облини ги покажа во бели панталони, додека градите ги покри со марама.

фото: принтскрин/инстаграм

„Од денес го менувам стилот“, напиша таа во описот на фотогорафијата.

фото: принтскрин/инстаграм

Објавата за краток период достигна илјадници лајкови, а нејзините следбеници ја опсипаа со позитивни коментари.

Останати вести од Радио Милева