Радио Милева

Ќерката на Џеј Ло маестрално го отпеа големиот хит: Ова е реакцијата на пејачката (видео)

Ќерката на Џеј Ло маестрално го отпеа големиот хит: Ова е реакцијата на пејачката (видео)
фото: принтскрин/јутуб/таблесалтстудио

Џенифер Лопез важи за една од најпопуларните пејачки, а изгледа нејзината наследничка го наследила талентот од мама.

Џенифер Лопез објави видео на кое пее нејзината ќерка Ема.

Ема ја отпеја песната „If I ain’t got you“ од Алиша Кис, додека Џенифер ја гледаше својата наследничка како ја пее оваа песна.

Единаесетгодишното девојче изненади со својот раскошен глас, па многумина ја споредија со нејзината мајка.На крајот таа ја прегрна ќерката  и ја бакна.

Ема својот талент го наследила од својата мајка, но и од татко и Марко Енотни.

За потсетување, Џенифер и Марко беа во брак од 2004 година до 2014, а заедно ги имаат близнаците Ема и Макс.

Џеј Ло од 2017 година е во брак со Алекс Родригез.

Останати вести од Радио Милева