Радио Милева
и легна балканот

Ќерката на Доналд Трамп ужива со момчето на Миконос (ФОТО)

Ќерката на Доналд Трамп ужива со момчето на Миконос (ФОТО)

Тифани Трамп, ќеркаta на американскиот претседател Доналд Трамп, ги поминува деновите на летниот одмор во Европа. Откако престојувала во Црна Гора, таа скокнала на познатиот грчки Миконос, заедно со нејзиното момче, милијардерот Мајкл Булос.

Тифани и нејзината посилна половина беа сликани на јахта  со која се возеа по морето. Трамп штом ги забележала фоторепортерите, само им се насмевнала.

Ве потсетуваме дека во март оваа година Тифани беше во Белград, заедно со момчето Михаил Булос, кој и купи неколку скапоцени бунди во главниот град на Србија.

Останати вести од Радио Милева