Радио Милева
еротска чудесија...

Ќерката на Цеца со жешко селфи од Малдиви: Анастасија разголена без градник, само по раскопчана бањарка пред огледало (ФОТО)

Ќерката на Цеца со жешко селфи од Малдиви:  Анастасија разголена без градник, само по раскопчана бањарка пред огледало (ФОТО)

Ќерката на балканската фолк дива Цеца отпатува на Малдивите, каде од  пред неколку дена ужива во егзотиката на океанот. Со намера да се одмори и да ги наполни батеријата за претстојните обврски,  таа секојдневно споделува фотографии на кои може да забележи дека е целосно опуштена.

Покрај неа, во нејзиното опуштање уживаат и нејзините следбеници, особено мажите, кои будно ги следат  нејзините споделени жешки фотографии, кои сепак се во рамките на пристојноста.

Но се чини дека убавата Анастасија овој пат и „премногу се опуштила“, зашто до сега ја немавме видено во вакво издание.

Подразголена, само по раскопчана бањарка, како прави селфи пред огледало.

Токму овие селфи фотографии од бањата привлекоа најголемо внимание, зашто на нив јасно се гледа  дека под бањарката, Анастасија не носи градник. Нема сомнеж дека убавицата добила голем број коментари на сметка на нејзиниот совршен изглед и сексапил. 

Огледалцето нема ни потреба да го прашува које најубав на светот? Се гледа од приложеното, покажаното и снименото… Еротска чудесија од Анастасија!

Фото: Инстаграм приннтскрин/raznatovicanastasija

 

Останати вести од Радио Милева