Радио Милева
се' што ви треба сум јас

Ќерката на Цеца каква што не сте ја виделе до сега: Анастасија со огромна тетоважа на градите и обетка во носот (ФОТО)

Ќерката на Цеца каква што не сте ја виделе до сега: Анастасија со огромна тетоважа на градите и обетка во носот (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ сподели своја фотографија со следбениците на социјалната мрежа Инстаграм, која предизвика лавина од коментари.

Ќерката на Цеца често е барана да се  фотографира за разни едиторијали, па за потребите на еден таков таа ја шокирше јавноста.

Со огромна тетоважа во пределот на градите и вратот и обетка во вид на алка во носот таа наликува на дива Амазонка… Покрај шокантниот имиџ, постот по0крај фотографијата: „не ви се потребни одговори, Се’ што ви треба сум јас“ – уште повеќе ја крена температурата кај нејзините обожувачи.

Се разбира Анастасија го украсила вратот само со привремена тетоважа и обетка во носот. Сепак,  нема сомневање дека нејзиното ново издание им се допаднало на многумина, со оглед на тоа што има собрано повеќе од 40.000 лајка и стотици коментари благодарение на овие неколку фотографии.

Останати вести од Радио Милева