Радио Милева

Ќерката на Антонио Бандерас првпат се појави на црвениот килим и ги собра сите погледи (фото)

Ќерката на Антонио Бандерас првпат се појави на црвениот килим и ги собра сите погледи (фото)
фото: Профимедиа

На 23то издание на доделување на филмски награди се појавија голем број на познати личности меѓу кои: Никол Кидман, Шарлиз Терон, Ал Пачино, но најголемо внимание привлече ќерката на Антонио Бандерас, Стела Бандерас Грифит

Ова е прво појавување нa ќерката на Антонио на црвениот тепих.

фото: Профимедиа

Кога пристигнале на црвениот килим, сите  гледале во нив. Иако, ова е нејзино прво појавување во јавност, таа успеа да биде во фокусот на вниманието.

фото: Профимедиа

Сите забележале колку е убава, но и дека ги наследила гените од нејзините родители.

За потсетување, Стела е Студент е на престижната филмска академија, а сака да стане глумица.

Останати вести од Радио Милева