Радио Милева
на кого ли е метната?

Ќерката на Ана Николиќ на високи потпетици уште на тригодишна возраст: „Крвта не е вода, ама… не дај Боже да е“ (ФОТО)

Ќерката на Ана Николиќ на високи потпетици уште на тригодишна возраст: „Крвта не е вода, ама…  не дај Боже да е“ (ФОТО)

Ана Николиќ објави фотографија од нејзината ќерка Тара на Инстаграм, а многумина веднаш започнаа да ги коментираат постапките на пејачката.


Имено, малечката обула високи потпетици од својата мајка, а многумина ја прекорија Ана дека се’ уште не е време за тоа. Сепак, гордата мајка, целата среќна се пофали со фотографијата:


„Крвта не е вода!“ – напишала Николиќ покрај фотографијата на која нејзината ќерка се држи за масата, по што следеа коментарите дека е прерано Тара да се качува на  „штикли“.

Сепак, имаше и такви што оваа постапка иронично ја оправдаа, со зборовите: „Подобро да е метната на мајка и, отколку на татко и“ – асоцирајќи на Раста, кој неодамна беше уапсен заради поседување големо количество наркотици, а во моментот на неговото приведување малечката била кај него во домот.

Останати вести од Радио Милева