Радио Милева

Ќерката на Аџелина Џоли и Бред Пит која сакаше да го менува полот, по долго време фотографирана во здолниште

Ќерката на Аџелина Џоли и Бред Пит која сакаше да го менува полот, по долго време фотографирана во здолниште
фото: профимедиа

Холивудската актерка Анџелина Џоли е фотографирана додека била во шопинг со своите ќерки Шајло, Захар и Вивијан.

Имено, трите дами биле во набавка на намирници и се однесувале нормално правејќи се дека не ги гледаат папараците кои само чекаат некаде да ги фотографираат.

Трите биле облечени во лежерни комбинации, а она што многумина го забележаа е тоа што Шајло после долго време била облечена како женско.

фото: Профимедиа

Овојпат, таа била облечена во дуксер и здолниште, а косата ја пуштила да расте.

фото: Профимедиа

Инаку, Шајло пред неколку години од нејзините родители побара да ја нарекуваат Џон и ги замолила да и се обраќаат со Џон.

Со години се шпекулираше дека ќе оди на хормонска терапија пред да направи промена на полот, но изгледа овие тврдења не се точни.

Останати вести од Радио Милева